Kontakta oss

Tag gärna kontakt med oss i SFPO styrelse om stort och smått, idéer eller frågor om våra utbildningar, stipendier, utmärkelser m.m.

Nedan finner ni mailadresser till samtliga i styrelsen, vill ni ha ett samtal maila så ringer vi upp efter överenskommelse. Mer information om styrelsen finner ni här!

Ordförande
Maria Mjörnberg
maria.mjornberg@gmail.com

Vise Ordförande och konferensansvar
Maria Andersson
maria.s.andersson@regionkalmar.se

Sekreterare (stipendieansökan)
Christine Karlsson
palliativ@telia.com

Kassör
Sara Eklöv
Sara.Eklov@regionostergotland.se

Medlemsansvar
Hanna Österholm
hanna.ljungros@gmail.com


Diplomeringsansvar

Jane Österlind
jane.osterlind@esh.se

Diplomeringansvar, remissansvar
Christina Melin-Johansson
christina.melin-johansson@miun.se

Diplomeringsansvar
Ingela Beck
ingela.beck@hkr.se

Representant till SSF - Svensk sjuksköterskeförening
Anette Duarte
anette.duarte@skane.se

Webbansvar
Maria Nyh
maria.nyh@miun.se

Nyhetsbrev
Åsa Fremen
asa.fremen@regiondalarna.se

Ledamot
Anna Meling
anna.meling@hotmail.com

Revisor
Monica Axelsson
monica.r.axelsson@gmail.com


Senast publicerad: